O nas

Firma kurierska DCS powstała w lipcu 2004 roku. Jesteśmy licencjonowaną firmą spedycyjną oraz firmą kurierską. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 10 lat działalności naszej firmy w zakresie transportu drogowego – krajowego i międzynarodowego oraz spedycji pozwoliło nam na zdobycie wiarygodności i zaufania naszych Klientów z całej Polski, a także Europy.

Zapewniamy

Nasz zespół

Firma DCS to profesjonalna kadra spedytorów, którzy pracują w sposób zorganizowany, umiejętnie realizując dla Państwa zlecenia nawet pod presją czasu. Współpracujemy z rzetelnymi, zaufanymi przewoźnikami, co daje gwarancję pełnej satysfakcji Klientów. Dzięki mało sformalizowanej strukturze jesteśmy elastyczni, w związku z czym dopasowujemy się do potrzeb klienta i błyskawicznie reagujemy nawet na najbardziej niestandardowe potrzeby, wynikające ze specyfiki prowadzonej przez nich działalności.

Co możemy Państwu zaoferować?

Specjalizujemy się w przesyłkach kurierskich, przewozach ładunków częściowych (drobnicowych), jak również kompletnych (całopojazdowych). Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki tabor samochodowy o różnej ładowności i zabudowie, a także do przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy prężenie działający zespół, który zorganizuje dla Państwa przewóz próbek suchym lodzie w kraju i za granicą. Posiadamy stosowną wiedzę, suchy lód i specjalistyczne opakowania transportowe. Przewożony przez nas towar zawsze dociera bezpiecznie i na czas, zabezpieczeniem jest polisa OC spedytora i OC przewoźnika.

Sprawdź naszą ofertę

Sprawdź przesyłkę

Sprawdź status swojej przesyłki, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Numer przesyłki

DCS

Domestic Courier Service
ul. Wilczak 45/47
61-623 Poznań
NIP: 972-125-12-86
REGON: 302832652

Kontakt

tel.: 618 250 432
tel./fax: 618 250 937
e-mail: vasb@pbhevref.cy

Licencja

Międzynarodowa licencja spedycyjna nr 0008 ważna do dnia 19 gudnia 2063.

 

Nazwa i logo DCS jest znakiem towarowym należącym do firmy Domestic Courier Service,
zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.439140. Zobacz świadectwo ochrony.

Sprawdź naszą ofertę | kurier Poznań | krajowe przesyłki kurierskie | międzynarodowe przesyłki kurierskie | usługi spedycyjne | przesyłki w suchym lodzie | o firmie kurierskiej DCS


Strona stworzona przez Netplozję
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.