Suchy lód

Firma DCS oferuje serwis w transporcie umożliwiającym utrzymanie "łańcucha chłodniczego" i dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi w pełni odpowiadały obowiązującym standardom i jednocześnie spełniały potrzeby klienta.

Dla DCS największe znaczenie mają indywidualne potrzeby i wymogi klienta.

DCS w kooperacji z firmą Laminarmedica® - producentem izolowanych systemów opakowań - umożliwiły firmom farmaceutycznym i klinikom korzystanie z transportu w warunkach zapewniających zachowanie odpowiedniej temperatury produktu, od momentu pobrania przesyłki aż do momentu jej finalnego przekazania, oferując niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości wykonywanych usługi.

Korzystanie z usług DCS nie wymaga dodatkowych wydatków, a jakość oferowanych usług stoi na najwyższym poziomie. DCS do transportu w kontrolowanej temperaturze oferuje swoim klientom specjalistyczne systemy opakowań oraz monitoringu, zapewniające pełną kontrolę nad wymaganą temperaturą produktów.

Wykorzystywane przez DCS systemy spełniają wymagania stawiane przez Ministerstwo Zdrowia, oraz są certyfikowane i w pełni zgodne z przepisami IATA dla transportu towarów niebezpiecznych (DGR) oraz do transportu drogowego (ADR).

Wiele obecnie stosowanych preparatów w wyniku nieprawidłowego przechowywania, oraz niewłaściwego transportu, ulega uszkodzeniu i w konsekwencji nie mogą być wykorzystane, co powoduje poważne straty finansowe.

Systemy oraz zasady stosowane przez DCS są tak zaprojektowane, aby nie doszło do naruszenia zasad "zimnego łańcucha" w trakcie transportu.

Zastosowanie

CateringCatering

W samolotach i pociągach suchy lód jest wykorzystywany do utrzymywania niskiej temperatury posiłków i napojów.

ChłodzenieChłodzenie

Suchy lód stosowany jest do obniżenia i utrzymania temperatury w procesie mieszania i przetwarzania produktów spożywczych, a także w celu utrzymania smaku, aromatu i koloru.

CzyszczenieCzyszczenie

Czyszczenie suchym lodem jest szybką i opłacalną, nieścierną technologią, którą można stosować do czyszczenia maszyn w ruchu. Czyszczenie suchym lodem stosowane jest w wielu różnych branżach przemysłowych.

KarbonizacjaKarbonizacja

Jest to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych zastosowań CO2. Dwutlenek węgla rozpuszczając się w wodzie tworzy odświeżające bąbelki, jednocześnie zapobiegając wzrostowi grzybów i bakterii.

OdlewnictwoOdlewnictwo

W odlewnictwie metali przy użyciu form piaskowych, CO2 jest wykorzystywany jako środek wiążący między osnową piaskową a innymi dodatkami. Dzięki tej technice piasek może być ponownie wykorzystany.

TransportTransport

Suchy lód stosowany jest do transportu artykułów spożywczych, tj. czekolady, lodów, mrożonek, mięsa oraz do transportu produktów farmaceutycznych, szczepionek, organów, krwi, zwłok ludzkich itp.

DoświadczeniaDoświadczenia

Suchy lód jest stosowany w laboratoriach do spowalniania reakcji egzotermicznych.

KurczenieKurczenie

Suchy lód jest stosowany do kurczenia elementów metalowych tak, aby można je było prawidłowo spasować, na przykład przy wkładaniu wału w łożysko.

OchronaOchrona

CO2 jest bardzo efektywnym środkiem używanym w ochronie przeciwpożarowej. Ze względu na swoje właściwości fizykochemiczne, tłumi ogień eliminując tlen ze strefy spalania jednocześnie chłodząc obszar paleniska

Sprawdź cennik szczegółowy suchego lodu.

W celu wyceny usług skontaktuj się z nami albo wyceń swoją usługę online. Więcej informacji znajdziesz pod adresem suchylod-dcs.pl

Gwarancja bezpieczeństwa transportu

Monitorowanie temperatury przechowywania

Podczas całego procesu transportu do miejsca docelowego, nieustannie kontrolujemy stan przesyłki i temperaturę jej przechowywania. Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie upewnić się, że Państwa przesyłka pozostawała w określonym zakresie temperatur i pozostaje całkowicie nienaruszona.

Bezpieczne opakowania DCS

Nasze opakowania w wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta gwarantują pełne bezpieczeństwo transportowanych produktów. Odpowiednie procedury postępowania przez kurierów oraz grube i solidne opakowania kartonowe praktycznie eliminują ryzyko powstania jakichkolwiek ubytków i uszkodzeń przewożonych produktów.


Sprawdź przesyłkę

Sprawdź status swojej przesyłki, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Numer przesyłki

DCS

Domestic Courier Service
ul. Wilczak 45/47
61-623 Poznań
NIP: 972-125-12-86
REGON: 302832652

Kontakt

tel.: 618 250 432
tel./fax: 618 250 937
e-mail: vasb@pbhevref.cy

Licencja

Międzynarodowa licencja spedycyjna nr 0008 ważna do dnia 19 gudnia 2063.

 

Nazwa i logo DCS jest znakiem towarowym należącym do firmy Domestic Courier Service,
zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.439140. Zobacz świadectwo ochrony.

Sprawdź naszą ofertę | kurier Poznań | krajowe przesyłki kurierskie | międzynarodowe przesyłki kurierskie | usługi spedycyjne | przesyłki w suchym lodzie | o firmie kurierskiej DCS


Strona stworzona przez Netplozję
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.