Transport międzynarodowy i przesyłki drobnicowe

Potrzebują Państwo kompleksowych rozwiązań spedycyjnych? Oferta DCS obejmuje m.in. transport międzynarodowy i przesyłki drobnicowe dopasowane do Państwa potrzeb.

Państwa idealne rozwiązanie w zakresie doręczeń – nasze regularne usługi spedycyjne wg wyznaczonej trasy są dostosowane w taki sposób, aby spełnić dokładnie Państwa potrzeby, zapewniając Państwu przewagę konkurencyjną na dzisiejszym rynku. Każda osoba w zespole DCS pozostaje zaangażowana w szybką dostawę Państwa ładunku oraz w budowanie renomy Państwa firmy.

Firma DCS oferuje Państwu usługi transportowe ekspresowe i kurierskie, jak również logistykę z wartością dodaną, realizowaną wzdłuż całego łańcucha oferowanych usług, w zakresie od A do Z, począwszy od odbiorów przesyłek od nadawców, aż do realizacji doręczeń u odbiorców – na poziomie regionalnym, krajowym i transportu międzynarodowego.

Nasza główna specjalizacja to – obejmujący cały geograficzny obszar działania – transport przesyłek pilnych z gwarancją punktualności dostarczenia następnego dnia po nadaniu, posiadających status przesyłek krytycznych ze względu na konieczny krótki czas doręczenia. Nie ma dla nas znaczenia kierunek docelowy - nasz transport międzynarodowy możliwy jest do dowolnego kraju, obojętnie czy będą to Niemcy, Belgia, Holandia, Francja czy jeszcze dalszy cel.

W ramach naszej działalności oferujemy także szybki transport drobnicowy. Każdą powierzoną nam paczkę odpowiednio zabezpieczymy, tak by wszelkiego rodzaju przesyłki drobnicowe zawsze dotarły do celu w stanie nienaruszonym i kompletnym.

W celu wyceny usług skontaktuj się z nami albo wyceń swoją usługę online. Więcej informacji znajdziesz pod adresem spedycja-dcs.pl

Sprawdź przesyłkę

Sprawdź status swojej przesyłki, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Numer przesyłki

DCS

Domestic Courier Service
ul. Wilczak 45/47
61-623 Poznań
NIP: 972-125-12-86
REGON: 302832652

Kontakt

tel.: 618 250 432
tel./fax: 618 250 937
e-mail: vasb@pbhevref.cy

Licencja

Międzynarodowa licencja spedycyjna nr 0008 ważna do dnia 19 gudnia 2063.

 

Nazwa i logo DCS jest znakiem towarowym należącym do firmy Domestic Courier Service,
zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.439140. Zobacz świadectwo ochrony.

Sprawdź naszą ofertę | kurier Poznań | krajowe przesyłki kurierskie | międzynarodowe przesyłki kurierskie | usługi spedycyjne | przesyłki w suchym lodzie | o firmie kurierskiej DCS


Strona stworzona przez Netplozję
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.