O nas

Firma kurierska DCS powstała w lipcu 2004 roku. Jesteśmy licencjonowaną firmą spedycyjną oraz firmą kurierską. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 10 lat działalności naszej firmy w zakresie transportu drogowego – krajowego i międzynarodowego oraz spedycji pozwoliło nam na zdobycie wiarygodności i zaufania naszych Klientów z całej Polski, a także Europy.

Nasze usługi dają gwarancję profesjonalnej obsługi i kompleksową realizację zleceń. Zapewniamy bezpieczny i szybki przewóz towarów w konkurencyjnych cenach. Nowoczesna flota zawsze niezawodnie dowiezie przesyłki do celu.

Co możemy Państwu zaoferować?

Specjalizujemy się w przesyłkach kurierskich, przewozach ładunków częściowych (drobnicowych), jak również kompletnych (całopojazdowych). Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki tabor samochodowy o różnej ładowności i zabudowie, a także do przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy prężenie działający zespół, który zorganizuje dla Państwa przewóz próbek suchym lodzie w kraju i za granicą. Posiadamy stosowną wiedzę, suchy lód i specjalistyczne opakowania transportowe. Przewożony przez nas towar zawsze dociera bezpiecznie i na czas, zabezpieczeniem jest polisa OC spedytora i OC przewoźnika.